צילומי נשיות / בודואר - שאלות נפוצות

אני לגמרי מבינה אותך!
הרבה מאוד נשים מרגישות שלא בנח בסיטואציה כזו של צילום מבויים שמתרכז כולו בך.
אני מבטיחה לך, שמעבר למקצועיות שלי בצילום, כל לקוחה שלי תספר לך שיש לי המון סבלנות ואני יודעת להשרות אוירה נינוחה ונעימה.
למעשה לא מעט נשים שהגיעו אלי לחוצות ונבוכות והרגישו הכי חסרות ביטחון מול המצלמה, סיימו את הסשן בצילומי עירום…. 🙂

ברור שלא!
בעיני צילומי עירום אומנותיים הם השיא של החוויה.
זה הרגע שבו את מסתכלת על עצמך בדיוק כמו שאת ללא שיפוטיות וללא ביקורתיות.
אבל לא לכל אחת זה מתאים וזה בסדר גמור.
הרבה לקוחות שלי בוחרות שלא להצטלם בעירום והרבה לקוחות בוחרות שכן.
הדבר היפה הוא שאת לא חייבת להחליט על זה מראש.
נתחיל בצילומים ותראי איך את מרגישה ועד כמה את רוצה להחשף.

אין ספק שאיפור ושיער מוסיפים המון. אם את רגילה להתאפר לבד ובטוחה שאת עושה את זה נכון ובצורה שמחמיאה לך, אז אין צורך במאפרת מקצועית. אם לעומת זאת, את לא מתאפרת יותר מדי ביומיום, אני ממליצה לך בחום להתשמש בשירותים של מאפרת מקצועית. אם יש לך מישהי שאת מכירה את יכולה לתאם איתה ואם לא אתאם לך את אחת מהמאפרות המעולות שאני עובדת איתן.

במהלך סשן הצילומים נחליף מספר סטים ובגדים. אני ממליצה לך להביא גם מספר סטים של בגדים שאת אוהבת וגם מספר סטים של הלבשה תחתונה אינטימית יותר. כשתגיעי לסטודיו תראי לי מה הבאת ויחד נבחר את מה שהכי מתאים לצילומים. בנוסף תוכלי להינות גם ממספר פריטים שאני מחזיקה אצלי בסטודיו.

אני מאמינה שאת עיקר העבודה צריך לעשות עוד בזמן הצילומים ולכן אני שמה דגש רב על הפוזינג. המומחיות איך להעמיד אותך בצורה מחמיאה מול המצלמה. כי כשעומדים נכון מול המצלמה ובזווית הנכונה לתאורה, התמונות יוצאות מחמיאות וכמעט ולא נותרת עבודת עריכה.
כמי שמאמינה שאין מודל יופי אחד אליו צריך לשאוף ושהגיע הזמן למתן את השיפוטיות והביקוריתיות למראה החיצוני של אנשים בכלל ונשים בפרט, העריכה שלי מינימאלית. אני לא מצרה הקפים ולא מעלימה קפלים, אני לא משנה בצילומים את המצולמות שלי ולא הופכת אותן למה שהן לא. אני מסתכלת על כל אחת ואחת בהמון אהבה דרך המצלמה, מצלמת אותן מלכתחילה בצורה מחמיאה ומדוייקת ורק נותנת נגיעות קטנות של עריכה שמשלימות את עבודת הצילום מבלי לשנות את המצולמת.

עכשיו!

אל תחכי!
אל תחכי שתרדי עוד חמישה קילו.
אל תחכי עד שיהיה לך זמן לקנות בגדים חדשים.
אל תחכי לקיץ שיגיע ותוכלי להשתזף.
אל תחפשי תירוצים לדחות.
הזמן הכי טוב להגיע לצילומי נשיות זה עכשיו 🙂

דקל זרד עם בגד גוף שחור סקסי בצילומי נשיות בסטודיו יעל אלעד
צילומי נשיות