יום הולדת צבעוני וחגיגי

דיברנו בבלוג על צילומי קייק סמאש – צילומי יום הולדת לפעוטות עם עוגות מתוקות וצבעוניות.

אבל כולנו מכירים ילדים ואת הידיים הקטנות והעסוקות שלהם, ויודעים שפעוטות ממש לא צריכים אירוע מיוחד של חגיגת יום הולדת בסטודיו כדי לדחוף ידיים מתוקות ודביקות אל עוגות ועיסות, ללכלך ולהתלכלך.

צילומי יום הולדת

צילומי יום הולדת

יעל אלעד – סטודיו לצילום

כאימא לילד קטן בעצמי, אני יכולה להבין גם את ההורים שלא רוצים להיכנס לבלגן של צילומי קייק סמאש בסטודיו, ומעדיפים צילומי יום הולדת "נקיים" ומסורתיים יותר.

אף אחד לא אומר שצילומי יום הולדת בלי עוגה לא יכולים להיות צבעוניים, כיפיים וחגיגיים באותה המידה!

421425_323190721058065_1984951151_n

יעל אלעד – סטודיו לצילום

לכבוד ילדי יום ההולדת, יש לי בסטודיו סט מיוחד עם אקססוריז מגוונים, בלונים צבעוניים והרבה מצב רוח. אפשר לחגוג לפעוט צילומי יום הולדת מושלמים גם בלי עוגה מתוקה, ולסטים מהסוג הזה יש את היתרון שהם מתאימים גם לצילומי יום הולדת לילדים גדולים יותר – לא רק לפעוטות. מי אמר שילדים בני 8 לא יכולים לקבל בוק צילומי יום הולדת גם כן?

1464660_641564545887346_1542342318_n

יעל אלעד – סטודיו לצילום

בצילומי סטודיו ליום ההולדת, גם המשפחה יכולה להשתתף. תמונה עם ההורים והאחים תהיה מזכרת לכל המשפחה לכל החיים, ואף אחד לא צריך לפחד שהוא יתלכלך מעוגה….

יעל אלעד - סטודיו לצילום

יעל אלעד – סטודיו לצילום

נכון שצילומי קייק סמאש הם חוויה מיוחדת עבור הפעוטות המפיקים הבעות של אושר ושמחה מכל המתוק מתוק שמסביבם, מה שיוצר תמונות מיוחדות ומקסימות. אבל הראו לי את הילד שתשימו אותו בסט של בלונים, סרטים, דגלונים וערימת קופסאות מתנה צבעוניות, שלא יהיה שמח ומאושר באותה המידה.

יעל אלעד - סטודיו לצילום

יעל אלעד – סטודיו לצילום

אל סט צילומי יום הולדת אפשר להלביש את הילדים במיטב הבגדים מהבית, ולא לדאוג מכתמי שוקולד או סוכר צבעוני, וגם לא צריך להצטייד מראש עם ערימה של מגבונים לחים כדי לנקות את העולל השובב.

יעל אלעד - סטודיו לצילום

יעל אלעד – סטודיו לצילום

אז בואו ביחד איתי לחגוג לקטנצ'יק, או לילדים הגדולים, יום הולדת צבעוני ושמח, ואת העוגה תוכלו להשאיר לאכילה בבית עם מפיות ומזלגות.

קיפצו אל האתר שלי כדי להתרשם ממגוון חבילות הצילום לימי ההולדת לפעוטות ולילדים.
ושיהיה במזל טוב לכל החוגגים! 
0

השאר תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *