משנה לשנה – גדלנו מול המצלמה!

כמו שכבר למדתם להכיר אותי, אני אוהבת המשכיות. אחד הצדדים הנפלאים של העבודה בסטודיו שלי, היא ההזדמנות להכיר משפחות החל משלב ההיריון, דרך שלב הלידה וצילומי ניו בורן ועד יום ההולדת הראשון של הפעוט או הפעוטה.

סטודיו לצילום - יעל אלעד

סטודיו לצילום – יעל אלעד

צילומי הריון

כשאישה מגיעה אליי עבור צילומי היריון, אי אפשר למנוע את הקשר והחיבור האישי שנוצר בינינו. מכאן והלאה, הדרך קצרה לחזור אליי לסטודיו לצילומי ניו בורן אחרי הלידה, צילומי משפחה עם התינוק החדש ובחלוף 12 חודשים – צילומי יום הולדת ראשון. מי שכבר הגיע אליי לצילומים בסטודיו, מכיר אותי, את הסטים ואת תהליך העבודה והרבה יותר קל לחזור לצילומים נוספים.

סטודיו לצילום - יעל אלעד

סטודיו לצילום – יעל אלעד

כשמגיעים אליי לסטודיו לצילומים שונים, גם אם נושא הצילום מתחלף, המוצר הסופי תמיד יעמוד באותו הסטנדרט הגבוה של העמדה, עריכה והדפסה ואפשר להיות בטוחים שתמונות יום ההולדת שנה של הקטנצ'יקים יהיו זהות באיכותן לתמונות שכל כך אהבתם מסט צילומי ההיריון שבאתם לעשות בסטודיו שלי.

צילומי ניובורן

סטודיו לצילום - יעל אלעד

סטודיו לצילום – יעל אלעד

בנוסף, אוכל לערוך עבורכם תמונות "התפתחות" – ולחבר בין התמונות מסט צילומי הניו בורן לתמונות יום ההולדת. בין אם תבחרו לעשות צילומי קייק סמאש או צילומי יום הולדת "נקיים" רגילים, מובטח לכם שכשתעמידו את הסטים אחד ליד השני לא תאמינו כמה הבייבי שלכם גדל והפך מגוזל קטנטן לפעוט גדול ומפותח. הזמן טס, במיוחד עבור הורים, החכמה היא לדעת לתפוס את הרגעים הנכונים.

צילומי תינוקות

unnamed (3)

סטודיו לצילום – יעל אלעד

חוץ מזה שבינינו – מה אתם חושבים? שאני לא סקרנית לפגוש את הבייבי שלכם אחרי שכבר גדל, התפתח והפך מניו בורן קטנטן לילד או ילדה גדולים, צוחקים, מקשקשים וחמודים? ברור שכן!
את כל חבילות הצילום שלי, החל מצילומי הריון, המשך בניו בורן וצילומי יום הולדת – תוכלו למצוא באתר שלי.
צ'או בינתיים, ונתראה שוב בשבוע הבא!

סגור לתגובות.