שאלות נפוצות: צילומי הריון

השאלה הכי נפוצה אצלי היא באיזה שבוע מומלצים צילומי הריוןצילום הריון מומלץ לעשות את הצילומים בין השבועות 32-36. בשבועות אלו הבטן כבר כמעט בשיא גודלה, היא יפה ועגולה ועדין לא התחילה להשתפל מטה.

כמה זמן מראש כדאי לשריין מקום?

הסטודיו פתוח בימים א'-ו' עד השעה 18:00. ימי שישי מאוד עמוסים ומומלץ להזמין מקום לפחות חמישה-שישה שבועות מראש.

לאמצע השבוע אחר הצהריים ניתן להזמין מקום שלושה ארבעה שבועות מראש ולבקרים שבועיים שלושה מראש.

כמה זמן מראש כדאי לשריין מקום ל צילומי הריון

אורך סשן צילום הריון

עבור רוב הנשים המגיעות לצילומי הריון זו הפעם הראשונה שהן מצטלמות בסטודיו באופן מקצועי. באופן טבעי התהליך הזה מלווה בחששות ובמבוכה. חשוב לי שהצילומים יתנהלו באופן רגוע ויתנו לכל מצולמת מספיק זמן להתרגל למצלמה ולפלאשים ולהרגיש נינוחה וטבעית ולכן אני לא מגבילה את זמן הצילומים.

אורך סשן צילום הריון

איך להתכונן לצילומי הריון – צילומי הריון עם בגדים ואקססוריז

  • בגדים ואקססוריז – הסטודיו שלי עשיר בבגדים ואקססוריז ייחודיים ולכן את יכולה לבוא פשוט כמו שאת. אם את בכל זאת רוצה להביא דברים שלך, לפני הצילומים תקבלי ממני הסבר מפורט מה מומלץ להביא.
  • איפור – איפור מקצועי תורם לתוצאה הסופית, אך הוא בהחלט אינו חובה וגם אם לא תתאפרי כלל או תתאפרי קלות עדיין תקבלי תוצאה מושלמת. כמובן שאם את מבקשת להתאפר על ידי מאפרת מקצועית אתאם לך בשמחה איפור על ידי אחת המאפרות המקצועיות עמן אני עובדת.

בכל מקרה, כמה ימים לפני הצילומים אדבר איתך, אתן לך הדרכה מפורטת איך להתכונן לצילומים ואוודא שאין לך שאלות שנשארו ללא מענה.

צילומי הריון בסטודיו לצילום יעל אלעד

בכל סשן עושים גם צילומי עירום?

צילום ערום בצילום הריון הינם חוויה יחודית בה ניתנת הזדמנות למצולמת להתחבר לגוף שלה ממקום של רכות ונשיות. צילומי הריון נעשים בצורה אמנותית ואף שהם בערום החשיפה בהם מאוד רכה. במהלך הצילומים נשים רבות מרגישות נח באוירה האינטימית שנוצרת וזה רק טבעי להן לגלוש לצילומי עירום. בכל מקרה סשן הצילומים כולו נעשה בתאום מלא עם המצולמת והיא זו שקובעת את מידת החשיפה הנוחה לה.

צילום ערום בצילום הריון

מהו צילום רצף?

צילום רצף בהריון מציע חוויה מרגשת של תיעוד כל חודשי ההריון.
אנחנו ניפגש ממש בתחילת ההריון, נכיר אחת את השניה ונדבר על מה היית רוצה לראות בתמונות. לאחר מכן במשך כשעה נעשה מספר סטים לניסיון בהם נגוון בסוגי תאורה שונים ובבגדים שונים. את התוצאות מהמפגש הזה אשלח לך וביחד נראה מה הסט שהכי החמיא לך. זה הסט שילווה אותנו לאורך כל חודשי ההריון. מדי ארבעה שבועות ניפגש בסטודיו לחצי שעה של צילומים בה נשחזר את הסט הראשון – אותם בגדים ואותה התאורה ונראה ביחד איך הבטן הולכת ומתעגלת. בסביבות שבוע 34 נעשה סשן צילומי הריון מלא שיכול לכלול את הבן זוג או הילדים. ניתן להוסיף לחבילה גם צילומי ניו-בורן. ולקבל בסופו של דבר אלבום מרגש הכולל תמונות החל מהשבועות הראשונים של ההריון ועד השבועיים הראשונים שלאחר הלידה.

צילום רצף בהריון

תיעוד כל חודשי ההריון בסטודיו יעל אלעד

האם ניתן לצרף לצילומים בן זוג?

ניתן ואף מומלץ לחוות את צילומי הריון עם בן זוג.

וזה לא חייב להיות רק בן זוג, אפשר לצרף גם את הילדים, חברה טובה וכל מי שעולה על דעתך ויגרום לך להרגיש טוב על הסט. צילומי הריון הם חוויה מיוחדת וחשוב שתרגישי בנוח.

צילומי הריון עם בן זוג

ומה לגבי כלבים?

כחובבת מושבעת של בעלי חיים, כל חיית מחמד שיש לך מוזמנת להצטרף לצילומים. כמובן שיש לתאם איתי מראש על מנת שאערך בהתאם. צילומי הריון עם כלבים יוצאים מדהימים וזוהי מזכרת נהדרת שתשאר לך.

צילומי הריון עם כלבים

איזו עריכה עוברות התמונות?

חלק מהתמונות של צילומי הריון עוברות עריכה. לאחר הצילומים את בוחרת כמה תמונות את מעוניינת שיעברו עריכה. כל תמונה עוברת עריכת ביוטי ועריכה אומנותית:

עריכת ביוטי היא ליטוש מעמיק יותר של המצולמת וכולל החלקת עור הפנים, הסתרת סימני מתיחה בבטן וכו'. חשוב לציין שבעריכה אני שומרת על מראה טבעי למצולמת ונמנעת מלהפוך את התמונה לערוכה מדי עד כדי לא טבעית.

עריכה אומנותית כוללת המרה לשחור לבן, המרה לגווני ספיה, משחקי צבעים ועוד.

איזו עריכה עוברות התמונות בצילומי הריון?

לעמוד צילומי הריון בסטודיו
לעמוד צילומי הריון בטבע

לעמוד צילומי הריון

לעמוד צילום הריון בסטודיו

למידע אודות צילומי הריו בטבע

למחירון צילומי הריון

לטיפים לבחירת צלמת הריון

0

השאר תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *