צילום הריון במרכז

סטודיו לצילום יעל אלעד מתמחה בין השאר בצילומי הריון. יעל אלעד היא צלמת הריון במרכז המציעה הרבה יותר מרק צילומים. למעשה אנו עתידות לעבור תהליך משותף בו תלמדי כיצד להשתחרר, להרגיש נינוחה מול המצלמה ומלאה בביטחון עצמי. בסוף התהליך המשותף מובטחות לך תוצאות ברמה גבוהה עם תמונות מרגשות המבליטות את היופי והקסם שלך. צילום הריון במרכז עם סטודיו יעל אלעד טומן בחובו יתרונות מגוונים ולא רק ברמת הצילום אלא גם ברמה האישית חווייתית שאת עתידה להיות חלק ממנה.

 

להצטלם במהלך תקופת ההיריון

במהלך ההיריון הגוף נתון ללא מעט שינויים שלעתים יגרמו לך להרגיש שלא בנוח, יחד עם זאת מדובר בתקופה רוויה באושר וקסם ייחודי. כאשר את מול המצלמה ייתכן ותרגישי את חוסר הנוחות בצורה הרבה יותר מובהקת, יעל אלעד, צלמת הריון במרכז עוסקת בתחום ההיריון ומעניקה שירותים הן עבור לקוחות מסחריים דוגמת מגזינים ופרסומים והן עבור לקוחות פרטיים. הצלמת המנוסה מבינה את החשיבות הרבה שיש לתחושת הנינוחות של האישה במהלך הצילומים וכתוצאה מצליחה כל פעם מחדש להגיע לתוצאות איכותיות ונהדרות.

 

תהליך משותף וחווייתי

צילום הריון במרכז בסטודיו יעל אלעד נעשה בסביבה ביתית הנושאת אווירה נעימה וחמה שמאפשרת לכן להוציא את מלוא הפוטנציאל הגלום בכן במהלך תקופת ההיריון. אנו נבחר יחד את הלבוש שיוכל להדגיש בצורה היפה ביותר את הבטן שלך, דרך המון סבלנות והדרכה אישית באשר לתנוחות המתאימות ביותר למבנה גופך. יעל אלעד, צלמת הריון במרכז תסייע לך למצוא את הזווית הנכונה ביותר, את העמידה המחמיאה ואת התאורה המדויקת עבור טשטוש הדברים עמם את מרגישה פחות בנוח.

 

להרגיש בנוח במהלך הצילומים

מרבית הנשים שמגיעות לסטודיו עבור צילום הריון במרכז נעדרות כל ניסיון בעולם הצילום המקצועי, ומתנסות לראשונה בחייהן בעמידה מול מצלמה. כדי לאפשר לנשים להרגיש בנוח עם עצמן, הצילומים בסטודיו יעל אלעד אינם מוגבלים בזמן ונמשכים לאורך שעה עד שעתיים, מה שמאפשר לצלמת להעניק את מלוא תשומת הלב למצולמת ולסייע לה להתגבר על תחושת החוסר ביטחון המבוכה שמאפיינת בדרך כלל מצולמות ללא ניסיון.

סגור לתגובות.