צילומי הריון

צילומי הריון בסטודיו לצילום יעל אלעד הם הרבה יותר מרק צילומים.

הם תהליך ששתינו עוברות ביחד בו את לומדת להשתחרר, להרגיש נח מול המצלמה ולהיות מלאת בטחון. בזכות התהליך הזה שנעבור יחדיו מובטחות לך תמונות מגוונות ומרגשות בהן תהיי הכי יפה, הכי נינוחה והכי פוטוגנית.

 

יעל אלעד צלמת הריון

צילומי הריון בסטודיו יעל אלעד

 

תקופת ההיריון היא תקופה מלאת אושר וקסם, אך זו גם תקופה בה הגוף עובר שינויים רבים שלא תמיד נח לך איתם, על אחת כמה וכמה כשאת עומדת חשופה מול המצלמה. כצלמת שעוסקת רבות בתחום ההריון, הן עם לקוחות מסחריים (מגזינים ופרסומים) והן עם לקוחות פרטיים, אני יודעת שכדי להגיע לתוצאות מעולות הכי חשוב שהמצולמת תצטלם באוירה נינוחה ומשרת בטחון.

 

צילומי הריון בסטודיו

יעל אלעד, צלמת הריון

על צילומי הריון – זיכרון יקר ערך מתחילת החיים

לכן הצילומים נעשים בסטודיו הביתי שלי המאופיין באוירה חמימה ונעימה המאפשרת לכל אחת להוציא מעצמה את המיטב. עם המון סבלנות אעזור לך לבחור את הבגדים שמדגישים הכי יפה את הבטן, אדריך אותך במציאת התנוחות המחמיאות לך ביותר ובעמידה נכונה מול מצלמה, אמצא את הזויות הנכונות ביותר ואדאג לתאורה המדוייקת כך שהיא תסתיר את הדברים איתם פחות נח לך ותדגיש את החלקים היפים ביותר בך.

 

יעל אלעד צלמת הריון

צילום הריון בסטודיו

 

צילום היריון – לבד בזוג או כמשפחה

מרבית המצולמות שמגיעות לסטודיו חסרות ניסיון בצילומים מקצועיים וזו ההתנסות הראשונה שלהן אל מול המצלמה. על מנת ליצור אוירה נינוחה ונעימה הצילומים אינם מוגבלים בזמן ונמשכים בין שעה וחצי לשעתיים, דבר המאפשר לי לעבוד ולהנחות כל מצולמת ולעזור לך להתגבר על חוסר הנעימות והמבוכה עד שמבלי שתרגישי מהר מאוד תדעי בעצמך בדיוק מה לעשות ואיך לעמוד והמבוכה תתפוגג מעצמה לחלוטין.

 

צילומי הריון בסטודיו יעל אלעד

צילומי הריון בסטודיו יעל אלעד

 

לגלריית צילומי הריון לחצי כאן

 למידע נוסף אודות צילומי הריון מומלץ להכנס ל'שאלות נפוצות: צילומי הריון'

למחירון צילומי הריון לחצי כאן.

לטיפים לבחירת צלמת הריון לחצי כאן.