צילום תינוקות עם עוגה

ראשית אנו מאחלים לך המון מזל טוב, צילום תינוקות עם עוגה בדרך כלל נעשה לקראת יום הולדת שנה או לאורך שלבי ההתפתחות במהלך השנה הראשונה לחייו של התינוק. סטודיו יעל אלעד מזמין אתכם ליהנות מחוויה ייחודית של צילומי קייקסמאש בסטודיו שיבטיחו לכם תוצאות מקסימות, צבעוניות ומרגשות מאד. ישנן שלוש אפשרויות מרכזיות של צילומי קייקסמאש המוצעות בסטודיו לקראת יום הולדת שנה או שנתיים. כל החבילות הללו נעשות על רקע של סט יום הולדת מעוצב וחגיגי דרך שימוש במבחר אביזרים ייחודיים.

 

חבילת צילומי יום הולדת

חבילות צילום תינוקות עם עוגה המציע סטודיו יעל אלעד כוללות צילומים נהדרים ומתוקים של הבייבי שלכם. בנוסף ישנה אפשרות לבחור בחבילה ללא עוגה למי מביניכן שמעדיפה להימנע מלכלוכים ובלגאן. חבילה זו מציעה לכם ליהנות מסט חגיגי וצבעוני הכולל את הספרה אחת, מתנות יפות שנארזו בקפידה, בלונים צבעוניים שתורמים לאווירה. בסוף התהליך תקבלו צילומי יום הולדות נהדרים לרבות כמה תמונות משותפות עם ההורים.

 

חבילת יום הולדת צבעונית עם שמונה קאפקייקס

מעוניינת להעניק לבייבי שלך צילומים מתוקים של ממש? אין ספק שסטודיו יעל אלעד הוא הכתובת המקצועית ביותר עבורך. הסטודיו מציע לך חבילה נוספת של צילום תינוקות הנעשה לצד שמונה קאפקייקס מתוקים וצבעוניים ובסופה תקבלו מגוון תמונות איכותיות.בסוף תהליך הצילומים תקבלו כמה תמונות משותפות עם ההורים, תמונות מעובדות בפוטושופ, תמונות ערוכות ברזולוציה מלאה, גלריה סלולרית אישית, קולאז' דיגיטלי יפיפה ועוד.

 

צילום תינוקות מתוק במיוחד

אפשרות נוספת שמציע הסטודיו של יעל אלעד הוא לערוך צילומים עם עוגה מעוצבת בצורה אישית מבצק סוכר. צילום תינוקות עם עוגה בעלת קונספט ייחודי יכול להיות חוויה נהדרת ומרגשת הן עבורכם והן עבור הבייבי שלכם. חבילה זו ידועה בשם חבילת קייקסמאש, בה הבייבי שלך יוכל להשתעשע במלוא מובן המילה עם עוגה נפלאה ומתוקה.

סגור לתגובות.