כי שביעות הרצון שלך היא המחויבות האישית שלי.

הבייבי שלך, שרק נולד, הוא כל עולמך. צילומי ניו בורן הם דבר שניתן לעשות רק בחלון הזדמנויות מצומצם של שבועיים לאחר הלידה ורק פעם בחיים. אם הצלמת לא עשתה את עבודתה כראוי לא ניתן יהיה לתקן את התוצאה או לעשות צילומים חוזרים והמזכרת הזו שכל כך חלמת עליה תאבד לנצח. אז איך תחליטי בידיים של איזו צלמת להניח את הגוזל שלך לצורך צילומי ניו בורן?

יעל אלעד - סטודיו לצילום - צילומי ניו בורן

יעל אלעד – סטודיו לצילום

כשאת שוקלת לעשות תמונות הריון, איך תדעי באיזו צלמת לבחור כדי שתתעד אותך ברגע כל כך אינטימי? שתדע גם לגרום לך להרגיש נח וגם להוציא בסופו של דבר את התוצאות הטובות ביותר?

האינטרנט מלא בצלמות, חלקן טובות יותר חלקן פחות, חלקן מקצועיות יותר חלקן פחות, חלקן בעלות ותק ומוניטין חלקן חדשות ואנונימיות.

איך תדעי למי לפנות?

יעל אלעד - סטודיו לצילום

יעל אלעד – סטודיו לצילום

כמו בכל תחום ככל שהצלמת מקצועית יותר ומנוסה יותר גם המחיר שהיא מבקשת יהיה גבוה יותר, כזה שישקף את האיכות המקצועית שלה ואת הניסיון שלה. אני בטוחה שאת רוצה לעשות את הצילומים שלך ושל הניו בורן הפצפון שלך אצל הצלמת שאת הכי אוהבת את הסגנון שלה, אצל זו שמובילה בתחומה, שיש עליה המלצות מעולות, אבל מובן לגמרי שאת גם קצת חוששת.

צילומי הריון

יעל אלעד - סטודיו לצילום

יעל אלעד – סטודיו לצילום

הרי יש פה הימור מסויים. את הולכת להוציא סכום לא מבוטל כשבסופו של דבר את עלולה גם להתאכזב מהתוצאה. מי מבטיח לך שלאחר שתראי את התוצאה הסופית תהיי מרוצה ממנה? שתאהבי את המראה שלך בתמונות? שתרגישי שבאמת צילמו אותך בצורה המחמיאה ביותר? שהתנוחות והזויות שהצלמת בחרה הדגישו את היופי שלך ושל ההריון שלך?
הרי את לא רואה את התוצר הסופי אלא רק אחרי ששילמת, ואז אם את לא מרוצה כבר יהיה מאוחר מדי…..לא?!

אז זהו, שלא בהכרח יהיה מאוחר מדי!

יעל אלעד - סטודיו לצילום

יעל אלעד – סטודיו לצילום

צילומי ניו בורן

סטודיו יעל אלעד לצילום הריון וניו בורן הוא מהמובילים והאהובים בארץ. ככזה, אני מתחייבת לשביעות רצונן המלאה של הלקוחות. בצילומי הריון ובצילום ניו בורן אני מבטיחה לכן כי במידה ולא תהיו מרוצות מהתוצאה הסופית, תקבלו החזר כספי מלא (בכפוף לתקנון).

יעל אלעד - סטודיו לצילום

יעל אלעד – סטודיו לצילום

כשאת מגיעה אליי לסטודיו, אני רוצה שתצאי עם חיוך על השפתיים, ובהרגשה שאת יכולה לישון בשקט. המעבר מסט הצילומים לתמונות המעובדות על המחשב נעשה אחרי שאת חוזרת הביתה, אבל את יכולה להרגיש בטוחה שאני כאן איתך עד לתוצאה הסופית והמטרה שלי היא שביעות רצונך המלאה – גם מחוויית הצילום עצמה בסטודיו וגם מהתמונות שאת מקבלת בפועל.
לעיון בתקנון המלא, אתן מוזמנות לבקר באתר שלי.
נתראה בסטודיו או בבלוג בפוסט הבא! 
0

השאר תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *