כיצד לבחור צלמת הריון מומלצת?

האפשרות הזמינה ביותר היא לחפש באינטרנט צלמת הריון מומלצת, יחד עם זאת נציין שאין כמו המלצה אישית מאנשים עליהם את סומכת. טרם בחירה בצלמת הריון, כדאי מאד לשאול את החברות היכן הן הצטלמו, האם החוויה הייתה מספקת ומשביעת רצון והאם הן ממליצות בחום על הסטודיו של הצלמת. מעבר לכך מומלץ לראות את התמונות שהתקבלו בסוף התהליך שלהן ולבדוק האם הן משביעות רצון והולמות את טעמך האישי. כל צלמת מתאפיינת בסגנון ייחודי וכל הריונית מצידה נושאת בטעם אישי משלה.


שיחה אישית עם הצלמת טרם קביעת מועד

במידה וקיבלת חוות דעת טובות על צלמת הריון מומלצת, הקפידי לא לקבוע צילומים טרם בדיקת אתר האינטרנט של אותה הצלמת כדי לראות האם את בכלל מתחברת לסגנון הצילום הייחודי שלה. לאחר מכן מומלץ לשוחח באופן אישי עם הצלמת. גורם מרכזי בעל חשיבות גדולה במהלך צילומי הריון בא לידי ביטוי בתקשורת הבינאישית עם הצלמת, נתון זה עשוי לעשות את ההבדל בין צילום רגיל באיכות בינונית לבין צילום ברמה גבוהה ומספקת. שימי לב שאת מרגישה בנוח עם הצלמת במהלך שיחתכן ושהיא סבלנית דיה לצרכייך.


הקפידי לברר מהו פרק הזמן בו נערכים הצילומים

המון מצולמות שבאות לסטודיו עבור צילומי הריון נעדרות כל ניסיון בעמידה מול מצלמה. מצב זה כרוך לעתים באופן טבעי לחלוטין במבוכה ותחושה של חוסר נינוחות. בסטודיו של יעל אלעד צילומי הריון נמשכים בין שעה לשעתיים, פרק זמן מספיק דיו על מנת לקבל בסוף התהליך תמונות נהדרות. מכיוון שמדובר בזמן ארוך יחסית, ניתנת למצולמת הזדמנות טובה יותר להתרגל למעמד החדש בסטודיו, לתאורה ולפלאשים עד שלבסוף היא תרגיש בטוחה בעצמה, טבעית ונינוחה מול המצלמה.

סגור לתגובות.