צלמת הריון במרכז

צלמת הריון במרכז

מיום ליום הבטן רק הולכת וגודלת, משתנה ומקבלת צורה עגלגלה ואין יום שלא נביט בה במראה ויעלה חיוך קטנטן. האושר הגדול המציף כל אישה מרגע היוודע כי היא מצפה לילד הוא אין סופי ומרגש שוב בכל פעם מחדש. בשל כל הסיבות הללו ואף די ברורה הסיבה, נשים רבות בוחרות לתעד את הרגעים שלפני הלידה אשר ישמשו לזיכרון מתוק ומרגש לכל החיים. ובכן, על מנת שגם את תעשי את הבחירה הנכונה עליך לעשות מספר שיקולים שיגרמו בסופו של דבר לתוצאות מדהימות, בדיוק כמו שאת מצפה שיהיו.

להמשיך לקרוא

צילום תינוקות עם עוגה

ראשית אנו מאחלים לך המון מזל טוב, צילום תינוקות עם עוגה בדרך כלל נעשה לקראת יום הולדת שנה או לאורך שלבי ההתפתחות במהלך השנה הראשונה לחייו של התינוק. סטודיו יעל אלעד מזמין אתכם ליהנות מחוויה ייחודית של צילומי קייקסמאש בסטודיו שיבטיחו לכם תוצאות מקסימות, צבעוניות ומרגשות מאד. ישנן שלוש אפשרויות מרכזיות של צילומי קייקסמאש המוצעות בסטודיו לקראת יום הולדת שנה או שנתיים. כל החבילות הללו נעשות על רקע של סט יום הולדת מעוצב וחגיגי דרך שימוש במבחר אביזרים ייחודיים.

להמשיך לקרוא

צילום יום הולדת שנה

עם בואו של תינוק חדש למשפחה, ההתרגשות שמציפה את האוויר הינה רבה לאין ערוך. השנה הראשונה להיוולדו יכולה להיות הזדמנות נפלאה לתעד אותו במגוון צילומים מיוחדים. ישנם כמה שלבי התפתחות במהלך השנה הראשונה של התינוק ומומלץ להתאים לכל שלב כזה קונספט אחר של צילומים. הגיל המוקדם ביותר לצילומי תינוקות, לפי המלצתה של יעל אלעד, צלמת מקצועית במרכז, הוא שלושה חודשים, להוציא כמובן צילומי ניו בורן.

להמשיך לקרוא

צילום הריון במרכז

סטודיו לצילום יעל אלעד מתמחה בין השאר בצילומי הריון. יעל אלעד היא צלמת הריון במרכז המציעה הרבה יותר מרק צילומים. למעשה אנו עתידות לעבור תהליך משותף בו תלמדי כיצד להשתחרר, להרגיש נינוחה מול המצלמה ומלאה בביטחון עצמי. בסוף התהליך המשותף מובטחות לך תוצאות ברמה גבוהה עם תמונות מרגשות המבליטות את היופי והקסם שלך. צילום הריון במרכז עם סטודיו יעל אלעד טומן בחובו יתרונות מגוונים ולא רק ברמת הצילום אלא גם ברמה האישית חווייתית שאת עתידה להיות חלק ממנה.

להמשיך לקרוא

סטודיו לצילום הריון בגבעתיים

צילום הריון בגבעתיים בסטודיו יעל אלעד נעשה באווירה נעימה וביתית על מנת להעניק למצולמות תחושה נוחה ומלאת ביטחון במהלך הצילומים. אנו ממליצים לערוך צילומי הריון בין השבוע ה- 32 לשבוע ה- 36 בזמן שהבטן נמצאת בשיא הגודל שלה, מתאפיינת במראה עגול ועדין, ואיננה החלה להשתפל כלפי מטה. סטודיו לצילום הריון בגבעתיים – יעל אלעד פתוח עד השעה 18:00 מיום א-ו, כאשר הימים העמוסים ביותר הם ימי שישי. מומלץ לשריין מקום מבעוד מועד ולקבוע תאריך לצילומים כחודשיים לפני זמן הצילום המבוקש.

להמשיך לקרוא

כיצד לבחור צלמת הריון מומלצת?

האפשרות הזמינה ביותר היא לחפש באינטרנט צלמת הריון מומלצת, יחד עם זאת נציין שאין כמו המלצה אישית מאנשים עליהם את סומכת. טרם בחירה בצלמת הריון, כדאי מאד לשאול את החברות היכן הן הצטלמו, האם החוויה הייתה מספקת ומשביעת רצון והאם הן ממליצות בחום על הסטודיו של הצלמת. מעבר לכך מומלץ לראות את התמונות שהתקבלו בסוף התהליך שלהן ולבדוק האם הן משביעות רצון והולמות את טעמך האישי. כל צלמת מתאפיינת בסגנון ייחודי וכל הריונית מצידה נושאת בטעם אישי משלה.

להמשיך לקרוא